5 قانون مهم برای لذت بردن از زندگی مشترک

در این مقاله عروسی مارکت در نظر دارد با بیان 5 قانون اصلی به زیبا تر شدن زندگی کمک کند پس در این مقاله همراه عروسی مارکت باشید.

قانون اول: به همسر خود احترام بگذارید

ازدواج یعنی اعلان استقلال، وقتی ازدواج می کنید تعهد می دهید که در شادی و غم، فقر و ثروت و در هر شرایطی یار و یاور همسرتان باشید و همسرتان را گرامی بدارید. زن و شوهر با طناب محکمی بهم وصل هستند که یکی از رشته های مهم این طناب را عشق و علاقه نسبت به یکدیگر به وجود می آورد. رشته های دیگری چون رشته علایق مشترک، تجربیات مشترک، وفاداری و تشریک مساعی در زندگی لازم است هر چه این رشته های طناب محکم تر باشد، ازدواج با ثبات تر خواهد بود.

قانون دوم: وقتی ازدواج می کنید با همسرخود چون یک روح در جسم باشید.

پس از ازدواج به والدین خود متکی نباشید، بلکه با یکدیگر روح جدیدی را به وجود آورید. به پدر و مادر احترام بگذارید، خانواده ای جدا بسازید و شانس موفقیت زیادی در زندگی به وجود آورید.

قانون سوم: فن عشق ورزی را بیاموزید.

هماهنگی باعث ایجاد علاقه زناشویی می شود. در روابط خود احساسات و عواطف را توام سازید. هرچه روابط شما هماهنگ تر باشد، شانس موفقیت شما بیشتر خواهد بود.

قانون چهارم: در زندگی زناشویی بردبار و صبور باشید.

هرگاه بخواهید قدمی بردارید باید در نظر داشته باشید یک نفر دیگری نیز وجود دارد که باید قدم هایتان را با او هماهنگ کنید. در قدم اول ممکن است پاهای یکدیگر را لگد کنید، ولی کم کم تجربه کسب می کنید که چگونه با یکدیگر هماهنگ باشید. در ازدواج نیز برای هماهنگی جسمی و روحی زمان لازم است، پس باید صبور و بردبار باشید.

قانون پنجم: ریشه ازدواج خود را محکم سازید.

به زندگی زناشویی مانند گیاه باید توجه کرد، به خصوص زمانی که هنوز تازه و نورس است. ریشه آن را باید با اندیشه مشترک، دقت و توجه، مهر و محبت و بالاخره حس تفاهم قوی کرد. به یکدیگر ابراز علاقه کنید و به هر شکلی که می توانید احساسات خود را به یکدیگر نشان دهید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *