گوشواره عروس | مدل (گوشواره عروس) جدید | شیک ترین عکس گوشواره عروسی ۲۰۲۰

در میان تمام زیورآلاتی که عروس خانم در روز عروسی، از آن ها استفاده می کند، گوشواره جایگاه خاص و ویژه ای دارد. انتخاب نوع گوشواره به چند عامل بستگی دارد. نخست به نحوه ی شینیون موهای شما در روز عروسی، دوم به یقه ی لباس عروس تان و در نهایت به نوع خود گوشواره. در این مقاله به نحوه ی انتخاب گوشواره و انواع مختلف آن پرداخته ایم.
گوشواره های آویز از پرطرفدار ترین و جذاب ترین انواع گوشواره هستند که عموما بین خانم ها محبوب هستند. گوشواره هایی با آویزهای الماس، مروارید، نگین های کریستالی و نگین هایی از سنگ های قیمتی از این دست گوشواره ها هستند.

مدل مو :

اگر تصمیم دارید چنین گوشواره ای را در روز عروسی تان استفاده کنید، حتما به آرایشگر تان پیشنهاد دهید که شینیون مویی را برای تان انتخاب کند که موها حالت جمع شده داشته باشند. چرا که این کار باعث می شود گوشواره ی شما جلوه ی بیشتری داشته باشد. چرا که گوشواره ها تاثیری باور نکردنی در زاویه و خط فک شما دارند. اما اگر مدل موی باز برایتان اهمیت دارد، سعی کنید به نحوی آن ها را شینیون کنید که گوشواره هایتان را نپوشاند.

یقه ی لباس عروس:

در صورتی که گوشواره ی آویز در سرویس طلای عروسی تان خریداری کرده اید و تصمیم دارید از آن ها در روز مراسم عروسی تان استفاده کنید، باید توجه داشته باشید که چنین گوشواره هایی در لباس هایی با یقه های باز، دکلته یا لباسی با بند های نازک، جلوه ی زیباتری خواهد داشت. همچنین سادگی لباس تان باعث می شود، گوشواره بیشتر دیده شود. اگر گوشواره تان پر زرق و برق است و گردنبد ست اش را هم در اختیار دارید، می توانید با انتخاب پوشش و مدل موی ساده تر، از هر دوی آن ها استفاده کنید که مکمل زیبایی شما باشند.

سنگینی در گوشواره های آویز

اغلب خانم ها از سنگینی این نوع گوشواره گله می کنند و به دلیل همین مشکل نمی توانند به مدت طولانی از این نوع گوشواره استفاده کنند. اما باید گفت که، سنگینی این قبیل گوشواره ها به مدل، متریال و نوع سنگ های به کار رفته در آن ها بستگی دارد. شما می توانید با امتحان چند نوع متفاوت از گوشواره های آویز به راحتی به این نکته پی ببرید.

جنس گوشواره:

جنس های متعددی برای سرویس های عروس و همچنین زیورآلات دیگر وجود دارد. از جمله، طلا، نقره، استیل، برنز، الماس و …. می توانید بر اساس سلیقه و بودجه ای که در اختیار داردی از انواع مختلف این جواهرات استفاده کنید.

گوشواره هایی از جنس مروارید و الماس

چنین گوشواره هایی چهره ای درخشان به شما خواهند داد و باعث درخشش شما در مجلس عروسی تان خواهند شد. ترکیب مروارید و الماس می تواند مدل های بی نهایت زیبایی را بسازد. مدل هایی که در بین اغلب خانم ها بسیار پر طرفدار و محبوب هستند.

گوشواره های کلاسیک

طرح های کلاسیک همیشه طرفداران خاص خودشان را دارند. ترکیب این مدل های کلاسیک با طرح های مدرن، می تواند ایده ی بسیار خوبی باشد که باعث شکوه و زیبایی شما در مراسم عروسی تان خواهد شد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *